Szerző Téma: Gyári integrált pstn kommunikátorok mint pager?  (Megtekintve 2290 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Műszaki akadálya nincs, csak ellenkezik a szakma írott és íratlan szabályaival.
előzmény: lordcroft #4

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
nem hinném hogy jó 5 let...
először is cseppet sem biztos, hogy 12 V-ról üzemel
láttam már 5 és 9V-os cuccot is.
a másik, hogy azért ez fogyaszt rendesen, a riasztó 7Ah-s akkuját kb 2 óra alatt megenné na jó lehet 4 de hogy a 24-et tuti nem bírná
előzmény: padisah #3

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
kösd be aztán jóccakát...
persze előtte figyelmeztesd a dolog buktatóira. Pl a szünetmentesítési problémára.

előzmény: lordcroft #4

Nem elérhető lordcroft

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 43
igazából, panel lakás, sziréna lesz a lépcsőházban...ez a vezetékes telefon dolog azért érdekelne, hogy elméletben működne-e? mert ha ez nem lesz akkor nem lesz semmi...nem vesz gsm pagert....a semminél pedig ez is jobb lenne...

előzmény: handras #2

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Pont ebben a cipőben járok én is. Ugyanez a modemes megoldás van az ügyfélnél és még szirénát sem rakat fel. Az istennek nem bírom rábeszélni egy GSM modulra, mondván, hogy az csak leszedi a kártyáról a pénzt a mindenféle átirányított SMS-ekkel. A Telecom modem szünetmentesítését viszont lehet, hogy meg tudom vele értetni. Mennyi lehet annak az áramfelvétele? Arra gondoltam, hogy a villanyász úgyis egy UTP-t húzott a modem és a központ közé, esetleg elmenne a központ tápjáról segédtáp nélkül? Vagy közvetlen a központ akkujáról?


előzmény: handras #2

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Alap problémám, hogy szünetmentesíteni kell a modern tápját, és így se biztos, hogy lesz internet épp amikor betörnek.
előzmény: lordcroft #1

Nem elérhető lordcroft

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 43
Sziasztok!

Nem vagyok annyira képben a gyári kommunikátorokkal, illetve távfelügyeleti megoldásokkal kapcsolatban, nálam a legnagyobb igény a gsm pager volt eddig. Olyan kérdésem lenne, hogy ha van egy t-online internet aminek a modemjéből ugye jön vezetékes telefon is. Azt fel lehet használni arra, hogy a központok gyári kommunikátora amolyan pager szinten egy hívást indítson a tulajdonos telefonjára? (Tehát nem 4/2 vagy cid kommunikáció, csak hívásindítás) Egy secolink központtal szeretném megoldani, de gondolom nagyjából mindenek tudnia kellene nem?

Előre is köszönöm a válaszokat!


 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!