Szerző Téma: Villbaus Secolink központról tapasztalat?  (Megtekintve 12168 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető marczy

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 22
Én elégedett vagyok vele. Úgy kötöd a zónákat ahogy akarod (akár külön "módszerrel" mindet - NC, DEOl stb), 2 perc alatt programozható (ha nem GSV GPRS-t használsz) akár számgép nélkül is. Csak a 3 zónával kell vigyázni (a 800/808-as központnál) mert valamiért tévesen szokott riasztani... A GSV előnye, hogy laptopra kötve egyből látható a térerő, tehát akár előre is tudni lehet, hogy jó helyen lesz-e a központ, vagy valami árnyékolja a kommunikációt. Én szeretem. Kevés a meghibásodás, és felhasználóbarát.
előzmény: #2

Nem elérhető marczy

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 22
Szerintem érdemes, mert szabad kezet ad mindenben. Úgy kötöd a zónákat ahogy akarod (akár külön "módszerrel" mindet - NC, DEOl stb), 2 perc alatt programozható (ha nem GSV GPRS-t használsz) akár számgép nélkül is. Csak a 3 zónával kell vigyázni (a 800-as központnál) mert valamiért tévesen szokott riasztani... A GSV előnye, hogy laptopra kötve egyből látható a térerő, tehát akár előre is tudni lehet, hogy jó helyen lesz-e a központ, vagy valami árnyékolja a kommunikációt. Én szeretem. Kevés a meghibásodás, és felhasználóbarát.  :)
előzmény: #1

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek egy témában.

Már közel 400 rendszert telepítettem, 99% DSC és Paradox, és ma felraktam egy litván kis-központot  egy hozzá tartozó GSM-el. Ez egy SecoLink nevű központ, egy nem túl szép, de alapáron is LCD szöveges kijelzővel. Programozni egy közönséges USB kábellel lehet, úgy, hogy a kábel a kezelőbe kerül (nem a sapjzban kell brékelni a befőttes üvegek között, vagy a beépített szekrényben).
Szal jól kezdődött. Programozása teljesen "telepítőbarát", az egymással összefüggő dolgok egy helyen. Pl. a zónaneveket csak egy helyre kellett beírnom, ezt átvette a kezelő is, és a GSM is ezeket a zónaneveket küldi riasztás esetén. A legkisebb központ is négy partició, nyolc zóna, LCD kezelő, és több modullal is bővíthető  A rendszert ki-be lehet kapcsolni mobilról bla..bla..
Ismeritek ezt a Secolink központot, és kiegészítő moduljait? Jónak látom, nem drága, tényleg moduláris. "Mintha" mindenből a jókat lopták és/vagy szedték volna össze. Szerelitek, érdemes vele foglalkozni,?

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
0
Érdekelne, hogy valaki használt/használ-e secolink központokat (villbau féle)? Milyen tapasztalatok vannak vele?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!