Szerző Téma: Laptop, oprendszer és riasztók kapcsolata  (Megtekintve 3242 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető kendre

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 27
0
Nos. Arra lennék kíváncsi, hogy ki milyen módon rendezi be a laptopját, milyen operációs rendszert futtat, melyik a legjobb windows kiadás amelyik megbízható riasztók szereléséhez, programozásához.

Kicsit az én helyzetemről: Egyetlen laptopom van, eddig családi gép volt, leginkább netezésre használtuk, illetve én elég sok multimédiás alkalmazással, kódolással, szerkesztéssel töltöttem az időmet. Elvégeztem ezt a sulit és belevágtam a riasztószerelés világába, így a családi gép immár munkaeszköz is lett. A laptopom egy kétmagos Intel gép 6 giga rammal és 1 terrás vinyóval. Hely van bőven, szóval elfér plusz oprendszer is, vagy virtuális gépek sora is. Jelenleg egy 64 bites Win 7 Home Preimum van rajta, ezt kaptam a géppel együtt, teljesen hivatalos, még telepítőlemezt is kaptam hozzá gyárilag. Ezt mindenképp megtartanám, nagyon meg vagyok elégedve vele, de pl a babyware eddig nem ment fel rá.
Szóval milyen ötleteket adnátok erre a gépre? VMware vorkstation is van a gépen 4 féle oprendszer benne, de pl az XP-vel egyszerüen nem sikerült kommunikációra bírni a riasztót. A többit már meg sem próbáltam, kicsit elszomorított, mert annyira dícsérték.
Felőlem szóba jöhet a külön felhasználó, a külön oprendszer, maradhatunk a virtuális környezetnél is, csak egy a lényeg. Megmaradjon a családnak is a gép, ugyanakkor gyorsan és megbízhatóan használhassam melóra is.
Ja, egyelőre paradoxokat szerelek, de ki tudja meddig...

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!