Szerző Téma: iParadox IOS  (Megtekintve 9624 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:iParadox IOS
#12 2015. December 10. - 22:14:25
0
mondom hogy a  központ cseréjéig tökéletes volt, azóta meg állandó a probléma
ennek semmi köze a routerhez
előzmény: vlezlee #11

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:iParadox IOS
#11 2015. December 10. - 21:45:49
0
Ha van rá lehetőséged, próbáld ki egy másik routerrel, szerintem inkább azzal lesz a probléma, főleg, ha már elmúlt 2-3 éves ;)
előzmény: Lacy #10

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:iParadox IOS
#10 2015. December 10. - 21:33:41
0
N600-as TPLink
de a gond az hogy amíg a 48-as EVO volt fenn egyszer sem állt le ezzel már sokadszorra (épp 1 órája indítottam újra az a vacakot) a router meg ugyanaz azóta is
az a 48-as majd 3 évig üzemelt abból 2 éve van rajta IP először a 100-as de azt egy másik központhoz kellett odaszerelnem mivel régi 96-os EVO volt és az nem megy a 150-nel így itthon lett uppgrade
és másfé lév alatt egyszer sem fagyott le, most meg 2 hetente
előzmény: vlezlee #9

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:iParadox IOS
#9 2015. December 10. - 21:13:33
0
milyen routered van?
jópár ip150-et üzemeltem be mostanság és többnyire a routerekkel volt probléma, ami persze nem zárja ki, hogy Nálad épp az ip150 rossz.
előzmény: Lacy #8

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:iParadox IOS
#8 2015. December 10. - 20:33:41
0
nálam pl simán pingelhető ennek ellenére semmit nem válaszol az IP modul
előzmény: vlezlee #6

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:iParadox IOS
#7 2015. December 10. - 20:29:53
0
leakad és nemm érni el
Nekem mióta az EVO 48-at lecseréltem 192-re ami újabb, kezdve azon hogy egyáltalán nem akart működni vele egy ZX8 ami a 48-al igen sőt egyszer volt 2 hétig egy másik 192-es is itthon a 48 helyén és annál sem volt probléma, szóval amióta csere lett a központi egységnél azóta kb 2-3 hetente nekem is leakad ami azért - is - baj mert nálunk mindenki telefonnal intézi a dolgokat még a kertbe beállást is az autóval a telefonos klienssel nyitva a kaput.
Nem tudom még mi a bánat de lehet hogy újabb kp csere lesz mert az elődökkel nem volt baj.

előzmény: vlezlee #6

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:iParadox IOS
#6 2015. December 10. - 20:19:12
0
Nálad mit jelent az, hogy leakad?
Milyen router?[/size]

Fix ip, dhcp vagy mac alapján dhcp-vel osztott fix ip?

Mikor nem működik, akkor mit látsz az ip150-en és a routeren (led-ek állapota pl). Pingelhető az eszköz?

Sok még az ismeretlen...
előzmény: kero #5

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:iParadox IOS
#5 2015. December 09. - 23:40:24
+1
Hamár IParadox, akkor IP150 modullal kapcsolatban kérdeznék.
Nincs még belőle sok ügyfelemnél, (5-6) de van egy-egy ami rendszeresen leakad a hálózatról. RJ45 routerból kihúz-visszadug után működik megint egy pár napig.
Valakinek tapasztalat, ki lehet a hibás, IP150, esetleg a router(a hálózaton egyébként minden más működik, Internet is van) ??

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:iParadox IOS
#4 2015. December 09. - 21:56:02
0
Nem csak az ékezetes karakter a probléma, hanem hogy valami iszonyatosan lassan olvassa be a zónaneveket. Androidon érdekes módon tökéletes, de a mai app store-os vásárlásom gyakorlatilag 10EUR pénzkidobás volt :(

Lacy: Lehet szidni a szifont, de nálam az ilyen faszságaitól eltekintve atomstabil.
Androidból elegem lett. Folyamatosan ez-az nem működik majd újraindítás után okés, néha (mikor épp gyorsan kellene) elcrashelnek az appok ...stb

Az már lassan megszokom, hogy pl Ű betűt esélytelen winloaddal és babyware-el programozni, pedig a mai világban ez sem egészséges dolog szerintem.
előzmény: Szilco #2

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:iParadox IOS
#3 2015. December 09. - 19:54:34
0
ja
mondjuk a jó k.. anyukáját az összes ájfos fejlesztőek
azt sem hiszem hogy 30 év alatt nem tudták megoldani az ékezetes betük kérdését, ami amúgy érdekes de azon a sokat szidott ótvar androidon tökéletesen megy - már mint az I'paradox- nál is.

a másik ha már az áfost kell szidni, ma pl egy tabletre akartam a Techson rögzítő távelérését megcsinálni ami kb egy óra után az ügyfél távozásával félbe szakadt, jelzem program feltelepítve, minden oké belső hálózat wifi-n minden oké IP címek stimmelnek és nem megy
a telefonomba beírtam ugyanazokat az adatokat és 2 perc múlva már látta is az f a kamerák képeit ... egyelőre az én telefonomon :)
Na szóval rohadna rájuk az összes ilyen szar
« Utoljára szerkesztve: 2015. December 10. - 10:47:20 írta eXtra »

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!