Szerző Téma: Hivatalos biztonságtechnikai munkavégzéshez milyen feltételeknek kell megfelelni?  (Megtekintve 7738 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
A témába tartozik, nem akarok új topicot nyitni.
Van egy X cég, akiről biztosan tudom, hogy nincs vagyonvédelmi, riasztós tevékenységre engedélye, nincs benne a tevékenységi jegyzékében sem, nincs vagyonvédelmi rendszerszerel ővégzettségű, regisztrált alkalmazottja sem, és nincs is regisztrálva sem a rendőrségen, sem a kamaránál, sehol. Ennek ellenére tudom, hogy szerel riasztó és kamerarendszereket. Sajnos konkrétumot nem tudok, hogy x.y. cégnél szerelt volna, vagy Z.-nek ilyenről számlát adott volna, de _tudom_ hogy csinálja.  Nem érdekelne különösebben, mert mindenki onann él, ahonnan tud, de sajnos abban az érdekkörben mozog, ahol én, így az én potenciális ügyfeleimmel találkozhat és elszipkázhatja előlem. Ha én végigcsináltam a tanfolyamot és a regisztrációt, ő meg nem, én áldoztam rá, ő meg nem, akkor hol itt az "igazság"? Tudok neki "ártani" valahol hivatalos helyen?

Nem elérhető klaci

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 110
Felelősségbiztosításra kérj be ajánlatokat és a lehető legolcsóbbat kösd meg, úgysem fizetnek semmire :/
előzmény: mountainman #2

Őket javaslom: http://www.bag.hu/
Sokat végigmazsoláztam, Ők adták a legjobb ajánlatot.

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Az alkalmazottnak kell egy legalább szerelő igazolvány a telepítéshez, ezt ki kell váltani, korábban volt már róla szó, hogy hogyan. Gyakorlatilag ki kell kérni egy feddhetetlenséget igazoló bizonyítványt (majdnem ua, mint az erkölcsi), ennek a csekkjével be kell menni a rendőrségre és ott intézik a többit.

Cégnél szintén rendőrségi engedély és regisztráció kell, szerintem azt a kutya nem fogja figyelni, hogy hány órában van bejelentve az alkalmazott, csak legyen. Ha heti 40 órában van bejelentve az emberke, az a tuti.
Felelősségbiztosításra kérj be ajánlatokat és a lehető legolcsóbbat kösd meg, úgysem fizetnek semmire :/
előzmény: mountainman #2

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Ne adjunk tippeket! :)

Viszont ha már törvény.
Tudja Valaki részletesen, mi kell ahhoz,
hogy egy működő kft vagyonvédelmi telepítéshez
le legyen papírozva.
Adott egy végzettséggel rendelkező alkalmazott,
aki még nem regisztrált a rendőrségen.
Kell-e külön regelni, vagy csak a kft-nek?
Hány órában kell bejelenteni a szakit?
Milyen felelősségbiztosítást kell kötni?
STB?
Előre is kösz!

előzmény: SLC #1

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!