Szerző Téma: Neten talált dolgok, hülyeségek, hasznosak, bármi  (Megtekintve 170138 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Én is erre tippeltek de mit matatott a kocsi hátuljánál?
előzmény: Szilco #493

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 166
Tuti, hogy volt egy másik kulcs vagy akár távirányító, mert nagyon gyors volt. Semmilyen más eszközzel ezt nem lehet ilyen gyorsan megcsinálni.
előzmény: handras #491

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Többesélyes a dolog. De, ha lett volna az autóban bármilyen (akár egy egyszerű) utólagos indításgátló, akkor b@szhatta volna.
előzmény: handras #491

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Az ötlet érdekes, de szerintem csak részben használható. Ismerve a strandi tolvajokat, mire bárki is észbe kap, már árkon bokron túl járnak. Maximum teljesen zárt, és több méter magas kerítés esetén lehet némi haszna. (Bár ott is át fogják dobni felette a tettestársnak...)
Továbbá, mire az intézkedő yard esetleg megtalálja a (talán) még működő eszközt, az már régen fel lett törve, és kihajítva egy árokba.  A  lopás tényleges fizikai akadállyal valósítható meg, de ez egy paradox dolog, mert eléggé kényelmetlen egy negyven kilós mini széffel futkosni. Igaz azt nem fogja csak úgy felkapni a piti tolvajunk.
előzmény: mot #488

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Nem  ájultam el tőle.
előzmény: mot #488

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
mennyi? az szép! még jó hogy lehet kapni!  max bankoknak éri meg.
előzmény: vg #485

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Legyen aki megfizeti...
Tavaly érdeklődtem ezek iránt, de aztán megláttam az arat...
1 milla fölött volt 1db.
előzmény: balusecurity #484

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!