Szerző Téma: Kültéren 120m-re milyen infrasorompót?  (Megtekintve 9942 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető ztm

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 60
+1
Optexet, Pulnixot (most már Takex) is túl kell méretezned. Nyúltam bele olyan rendszerbe, ahol az 40m-es Optexeket ide, közel 40m-re rakták fel és állandóan riogatott, telepítő meg szürke szamár a ködbent játszott. Csere 60m-esre és OK. Más kérdés, hogy a többit sem nagyon finomhangolták, azokat is össze kellett normálisan lőni.
A kültéri védelem egy elég érdekes dolog, ha rendesen akarod megcsinálni, magyarul nem oda akarsz "haza" járni a folyamatos riogatások miatt. Az ügyfelek nem veszik tudomásul, hogy a kültér egy jóval ingergazdagabb környezet, mint egy bezárt szoba és jó eredményeket csak jó minőségű eszközökkel lehet produkálni. Az Optex/Takex megbízhatóan működik fűtés nélkül is ködben, hóesésben, gond akkor van, ha elé lapátolják a havat, mert ilyen hibára is mentem már ki.  ;D
Én csak a 2 japánt használom, azt viszom aláírom Neked, hogy mindeki szívja a fogát, mikor meglátja az árajánlatot. Ha meg tudom győzni, hogy a mögöttes műszaki tartalom több, mint a rizsföldeken készült tizedannyiba kerülő csodákon, akkor szerencséje van. Ha nem így járt, valaki majd összerak neki egy olyan rendszert, amit 1 hónap elteltével nem fog használni a sok indokolatlan riasztás miatt.
előzmény: vlezlee #3

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
0
IS ? Én sokat használtam már belőlük, eddig gond nélkül.
Na egynél volt valami misztikus hiba, de aztán az adóledek cseréjével megjavult. De ez is pár éves üzem után.
Van belőlük 200 és 250 métres is fűtés meg minden szépség ami kellhet

http://www.powerbizt.hu/index.php?pid=12&nav=&product=422

előzmény: vlezlee #3

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
0
Még bármi lehet, egyenlőre csak az árajánlatot készítem :)
Optexet/Pulnixot is túl kell méretezni, mint az olcsóbb társait?
Mondjuk nem mindegy, hogy 100m-re kb 150e az optex vagy 2x16e a saso :S
előzmény: vg #2

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
0
Mi használjuk a Saso-t a Samsung kiesését követően, de én úgy tudom, hogy 100m-es belőle a legnagyobb, amit max. 60-70-re használnék. Optex/Takex/Pulnix szerintem OK ilyen távra is, de nem olcsó (viszont drága). Nem lehet felezni a távot? Infrasorompó oszlopok?
előzmény: vlezlee #1

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Kültéren 120m-re milyen infrasorompót?
#1 2012. Október 06. - 17:12:50
0
Üdv Kollégák,

Ki milyen infrasorompót ajánl kültéren 120m-es távolságra?
Még nem igazán szereltem ilyen távolságra infrasorompót, érvek-ellenérvek, tapasztalatok is érdekelnek. Optexeket néztem, de eléggé borsos ára van a többihez (pl saso, pulnix) képest :(

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!