Szerző Téma: Neten talált dolgok, hülyeségek, hasznosak, bármi  (Megtekintve 181505 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Yes, csak ne feledd: cost-benefit.
Ami hatékony és nagy teljesitményű jammer, az annyiba kerül, és használata pedig annyira kockázatos, amennyit egyetlen sorozat-betörés sem érné meg ...

Ha valahova nagyon be akarnak menni, egyszerűbb venni 10-20 ezerért egy kiszuperált balkáni veterán Zasztavát, és odanyomni a fejéhez valakinek . . .  és már rögtön nem is kell a drága és bonyi cuccos  :)

A rossz fiúk -ahogy hallom- nem nagyon szokták agyon-variálni a dolgokat, így tanítja a Csillag-iskola is  :)))

előzmény: Ryki #131

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Ma már a jobb ipari GSM modulokban van anti-jam funkció is ... a gyártók is haladnak a korral ... :)

A hatóságok pedig a Tetra rendszert használják.  Olyan GSM és URH keveréke, de független a polgári rendszerektől. Tudnak toronnyal és egymással is kommunikálni.
Arra való, ha a népek rosszalkodnak, akkor katt ... és nincs tovább GSM hálózat. De az államigazgatás, a nemzetbiztonság, a rendészet, a mentő, a tűzoltó és katasztrófa védelem tovább müxik.  Orwell 1984 rulez :)

Tanultak a fiuk az 1990-es taxis blokádból. Azé a hatalom, aki tud kommunikálni ...


előzmény: balusecurity #132

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Értem! akkor nem kell tartani a jammer miatt.,max arra jó, hogy valaki a a ismerősét megviccelje vele, hogy mikor telefonál bekapcsolja, azt nem tud telefonálni. szerencsére vagyonvédelmi szempontból nem jelentős ezek szerint. 
előzmény: L. Pásztor #128


és ha már gsm lehallgatás akkor érdemes megejteni az Edr-rádiókat amiket a hatóságok használnak, szinte azt se nagyon lehet lehallgatni, bár nem ismerem a működését, de olyannak tűnik mint a gsm hálózat vagy más? De elég komoly a szerkezet, azt hogy jobb vagy nem mint az analóg urh passz, megoszlik a véleménye a felhasználóknak, de annyiból jó, hogy nincs az, hogy vesz egy scannert, azt azzal fogja a rosszfiú :)  bár rossz benne, hogy ha nincs térerő, hiába van kint pl-erdőben 2-rádió nem tud átbeszélni a másiknak. vagy erre is van megoldás? anno egy tűzoltó panaszkodott rá a neten, de nem vagyok rádiós, így nem igen értek hozzá.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 18. - 15:51:19 írta balusecurity »

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Nekem nem kell ecsetelni, tisztában vagyok a dolgokkal  :)
Csak szóba hoztam hogy vannak komolyabb eszközök is amiket be lehet szerezni.

Tavaly Essen-ben a Biztonságtechnikai kiállításon láttam durva cuccokat, volt jó kis Spektrum Analizátor amivel be lehetett fogni a Wifi kamera jelét, és lehetett látni a kamera képét.
előzmény: L. Pásztor #130

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Ja, igen . . .
Es mit gondolsz, h a szolgaltato aki a gsm futasi idobol 100 m pontosan mondja meg hol vagy, ha nem o engedelyezte a jammer hasznalatat (ilyen is van ritkan) ilyenkor mit tenne? Es a szolgaltato mogott allo noname szervek mit tennenek?

2001.9.11. ota kicsit mskepp kezelik az ilyet, es nem a korzeti megbizott fog kiszallni szolgalati biciklijevel . . .



előzmény: Ryki #129

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Külföldön találkoztam olyan Jammerrel ami mellett 100m-es körben elhalálozott minden mobil.
Persze az nem kis készülék volt, kb 3 sörös rekesz méretű volt az egység és az antennája majd 1 méteres volt.
Utána attól féltem soha többé nem találja meg a hálózatot a mobilom  8)
előzmény: L. Pásztor #128

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Ekkora baromsagot . . .
A gsm nem egy pmr radio h csak ugy belehallgatunk.
Az igaz, h egy repeater ma mar nem nagy penz, de abba alaposan bele is kell maszni, es eszmeletlenul kell ismerni a gsm kodolas lelki vilagat, h valami ki is jojjon belole.
Nem felek tole, h par tizezer forintert mukodokepes keszuleket vesz valaki a Kobanyai piacon. . .
Es attol sem, h Gyozike vagy haverjai hasznalni tudnak. :-)

Jammer:  olyan szepen mukodnek a youtube-on. De amik nalam jartak . . . nagyon-nagyon messze jartak attol, h egy csaladi hazban valahova eltett gsm-et hathatosan, azaz tenyleg hathatosan le tudnanak szaggatni a halozatrol. A gsm mukodesenek lenyege pont az, h frekvenciakon lepeget fel, az ido osztasok alatt. Es annyi frekit folyamatosan es hatekonyan lenyomni . . . nem ecceru.  Szoval ettol sem kell felni...
előzmény: TCsaba #126

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
nem semmi! ez durva. De néztem még Vaterán gsm jammer is van! az ilyent miért engedik árulni? ha jól tudom tilos. Bár akinek nagyon kell meg szerzi sajnos :(
előzmény: TCsaba #126

Nem elérhető TCsaba

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 79

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
A cég nagy, de technikából lehet neked több ügyfeled van............. 8)
előzmény: Lacy #124

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!