Szerző Téma: Neten talált dolgok, hülyeségek, hasznosak, bármi  (Megtekintve 181534 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
ez milyen speed dome lehet amin van infra is? mert jónak tűnik,


előzmény: balusecurity #143

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
+1 az adminnak.
előzmény: kisilona76 #140

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Apám! Már itt sem hagynak minket békén? :o :'(
előzmény: kisilona76 #140

Nem elérhető kisilona76

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
én a ****.hu nevű blogot találtam pár napja az interneten, téligumikat keresgélve, meg csak úgy tudakolózni a téligumi szervizesekről, mert nem vagyok jártas a dologban..:/ de ez az oldal teljesen érthetően el mond mindent, amit a téligumikról tudnom kellett, na meg mellette más egyéb fontos tudnivalók az autó szervizekről, amiket nem ártott tudnom :P
remélem valaki más is hasznosnak találja :)

* admin: Remélem valaki más is hasznosnak találja, hogy a "kisilona76" felhasználót kitiltottam a fórumból. :o)

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
értem.köszönöm szépen az infót!
előzmény: L. Pásztor #133

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Ebben sincs minden leírva, illetve ennek egy része nem igaz.
A valóság mindig vadabb, mint a feltételezés.
Téma részemről lezárva, ez már túl messze vezetne ...

előzmény: mot #136

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Nem véletlenül őrzik fegyveres őrök az innen 20km-re lévő kisvárosban a helyi kábelTV+net elosztó központot.
Az is egy adat szűrő, lehallgató rendszer.Minden ki és benenő jelet vizslatnk.
Lassan az okos TV-el meg szépenbenéznek majd a nappalidba is, ahogy ez már a laposakkal megtehetik a beépített webkmmal.
 
előzmény: mot #136

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Mindennek van gyenge pontja, nem kell túl bonyolult eszközöket beszerezni 1-1 betöréshez.
Hallottam olyat hogy vidéken egy távfelügyeleti cég járőreit foglalták le, hogy ne tudjanak kiérni a kiszemelt helyszínre.
Csináltak egy kamu betörést a kis város másik végében hogy egy járőr oda menjen, a másik járőr kocsijának a kerekeit meg kiszúrták. Így a kiszemelt helyet lazán kipakolták  8)
Felkészülés és leleményesség kérdése, nem kell drága cuccokat venni.

Essenben a Biztonságtechnikai kiállításon, olyan egyszerű hétköznapi filléres dolgokkal mutattak betöréseket hogy csak pislogtam. Faszi egy 20cm-is locsoló tömlő darabbal és madzaggal nyitott ki műanyag tokos ablakot,
ívesen hajlított festő spatulával nyitott ajtót, ablakot. Szóval vannak érdekes dolgok.

előzmény: L. Pásztor #134

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!