Szerző Téma: Eszközök keresése, eszmecsere.  (Megtekintve 23359 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#197 2018. Augusztus 14. - 21:05:33
0
Valaki tudja, hogy a Hikvision gyártói oldalain (pl. http://hikvison.com & http://hikvisioneurope.com) miért nem látom pl. a DS-7616NI-Q1 NVR-t? A tököm tele van már velük, hogy semmit nem találok meg az oldalaikon (leírások, friss fw, stb.)...  ::fejel:: Én bénázok el valamit vagy nem jó oldalakon keresek?  ::help::

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
#196 2018. Augusztus 13. - 19:43:18
+2
És ahogy elnéztem, a Satelnek sincs ilyen terméke... :(
előzmény: vg #193

Te valamit nagyon benéztél!  ::meglepodik::
https://www.satel.pl/hu/cat/7#cat3
előzmény: mot #195

Nem elérhető mot

• Szakember
  • Ős tag
#195 2018. Augusztus 13. - 19:26:16
0
Hát, ma jobban utána jártam és a Jablotronnak nincs ilyen eszköze. Tervbe volt véve, még az is lehet, hogy dolgoznak rajta, de jelenleg sajnos nincs még a piacon. És ahogy elnéztem, a Satelnek sincs ilyen terméke... :(

Nem elérhető mot

• Szakember
  • Ős tag
#194 2018. Augusztus 12. - 17:33:54
0
Köszi, megnézem. :)

Nem elérhető vg

• Szakember
  • Ős tag
#193 2018. Augusztus 11. - 19:40:07
+2
Jablotron vagy Satel viszi.
előzmény: mot #191

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
#192 2018. Augusztus 11. - 16:13:55
0
Szia,

Én egy centralizált rádiós központ helyett inkább mindegyik épületbe önálló mobilnetes riasztót telepítenék. Úgy sokkal rugalmasabban tudnál eszköz(öke)t választani és minimalizálnád a rádiós cuccokkal járó rizikót is.  8)

Az online rendelt telekomos fix extra kártyán (990 Ft/év) van 1 GB internet, 80 perc belföldi hívás, meg azt hiszem 5 db SMS. Ez bőven elég a SIA IP-s távfelügyelethez (akár 5 perces életjelekkel!) és a távoli eléréshez (okostelefonos appok, távprogramozás, stb) is...

Ha az utóbbi időben a hazai forgalmazó nem küszködne mindenféle problémával, akkor az Eldest ajánlanám, mert ilyesmire tökéletes, de a rendszeres készlethiány miatt inkább másfelé nézelődnék (Satel, Paradox, Tell, stb).

előzmény: mot #191

Nem elérhető mot

• Szakember
  • Ős tag
#191 2018. Augusztus 11. - 15:19:17
0
Sziasztok!
Riasztót keresek, aminek van olyan bővítője, ami vezetékes eszközöket fogad, de a központtal vezetéknélküli kapcsolata van.
Feladat: 6 db kisház + 1 db főépület. A főépületbe kerülne a központ 1 db kezelővel és a kisházakba (ahol van 230V) menne a "rádiós bővítő", amire a normál vezetékes érzékelők lennének bekötve. A kisházak között 10-20m távolság van, de nem szeretnék összekábelezni őket. Van valami javaslatotok?
Ja még annyi, hogy 8-9 partíció, valamint kb. 100 zóna lenne. A nagy zónaszám miatt nem gondolkodnék rádiós érzékelőkben...
Nagyon köszi!
Üdv.

Nem elérhető eXtra

• Szakember
  • Ős tag
#190 2018. Július 10. - 08:28:39
0
A Dahuát anno azért váltottam le, mert ocsmány volt a felhasználói interfésze és a megrendelők nem nagyon tudták használni. Azóta a Dahua is fejlődött egy picit, de valamiért sose kapott el tőle a váó érzés... Ráadásul a helyi forgalmazónak nagyon erős konkurenciái vannak Szegeden (is), ezért bőven akad választási lehetőségem, hogy a lista legaljára csak ritkán jussak el...  8)
előzmény: padisah #188

Nem elérhető vg

• Szakember
  • Ős tag
#189 2018. Július 09. - 09:56:25
0
Szerintem mindezek mellett a legtöbben Hikit használunk. Mi a gondod?
Mod.: látom másik topicba beírtad.
 :o
előzmény: JohnDoo #186

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!