Szerző Téma: Milyen berendezés ez?  (Megtekintve 23999 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Milyen berendezés ez?
#38 2013. Július 17. - 07:43:47
0
Akkor hagy a fenébe.
Én sem adnám a nevem szarokhoz, amiktől aztán soha nem szabadulsz, és még te leszel a hülye szerelő ha nem tudsz valamit megoldani.
Annyit nem ér az egész.
Cseréld le ha tudod mert így csak a szívás van-lesz.
Ha meg nem akarják, akkor keressenek olyat aki a kontárok topic rendszeres emlegetettjeiként majd occóé megoldják.
előzmény: TCsaba #37

Nem elérhető TCsaba

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 79
Re:Milyen berendezés ez?
#37 2013. Július 17. - 07:34:21
0
Visonic-kal már én is találkoztam. Ezek, amikről lentebb írtam nyomába sem érnek a Visonic tudásának. Pedig az sem valami komoly.
előzmény: Lacy #36

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Milyen berendezés ez?
#36 2013. Július 17. - 07:17:21
+1
Hasonló volt már nekem is
Csak én Visonic félével akadtam össze, amihez rendes és ráadásul magyar nyelvű leírást is találtam a neten. Azt bővíteni kellett egy infrával. Ment simán és a programozása sem volt tragikus.
De olyan rendszert, aminek a szirénája is kamu, én biztos nem hekkelnék.
Illetve bele lehet lépni, de egyrészt nagyon rendesen meg kell csinálni, aztán az árát is nagyon rendesen meg kell kérni, (ebben az esetben már majdnem kijönne egy új ) és persze kb nulla perc garanciát adni.

előzmény: TCsaba #35

Nem elérhető TCsaba

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 79
Re:Milyen berendezés ez?
#35 2013. Július 17. - 07:07:46
+1
Szia!
Sajnos egyre több ilyennel találkozok. Ebben az évben már ez a harmadik, bár a nevük más, az érzékelők teljesen úgy néznek ki, mint a Rokonet Zodiac kívülről, csak van egy kihúzható antennájuk. Csak a lentebbi hozzászólásban említett Frontin van márkanév, a másik kettőn még az sincs.
A háromból kettőt már évekkel ezelőtt nem kis pénzért fölszerelt valaki. Már természetesen elérhetetlen.
Például a ház elejére föltettek egy Solot, ami semmilyen kapcsolatban nincs a központtal, és a tulajdonos most jó pár év után döbbent rá, hogy az bizony riasztáskor nem szól.
Engem meg nyaggatnak, hogy találjak már ki valamit, mert mind a hárman az ügyfeleim ismerősei. Költeni meg nem akarnak másik központra. Már többször gondolkodtam rajta, hogy egyáltalán elvállaljam e ezen ismeretlen csodák programozását, mert ezek azért nagyon sokban elmaradnak azoktól a központoktól, amiket az itt fórumozók telepítenek. Többek között én is.
Ki, hogy áll ehhez a témához? Találkoztatok már ilyen 40-50 ezer forintos vezetéknélküli rendszerekkel?
előzmény: Nagy P #34

Nem elérhető Nagy P

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 79
Re:Milyen berendezés ez?
#34 2013. Július 16. - 17:31:01
0
Szia Csaba!

Hol futottál ebbe a szép Dániában kapható csodába?
előzmény: TCsaba #33

Nem elérhető TCsaba

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 79
Re:Milyen berendezés ez?
#33 2013. Július 16. - 15:57:17
0
Sziasztok!
Találkozott már valamelyikőtök az alábbi csodával:
Fronti FS11H  vezetéknélküli központ.
Valami leírás kellene hozzá, mert telefonszámot szeretnének átíratni benne, de lehet, hogy Magyarországon még forgalmazója sincs.
 
Köszi!

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Milyen berendezés ez?
#32 2013. Július 02. - 21:12:30
+1
Magad uram, ha szolgád nincsen...

[smg id=535 type=box]
előzmény: handras #30

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:Milyen berendezés ez?
#31 2013. Július 02. - 14:56:32
0
előbbi Hsz nem ment el. ez milyen sziréna? Pár napja kaptam lencsevégre..



Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Milyen berendezés ez?
#30 2013. Július 02. - 12:18:06
0
Kint voltam és megnéztem ez egy Runner, ilyen:
előzmény: handras #29


Tudnátok segíteni leírásokkal (telepítői, kezelői), illetve tippel, hogy kódok nélkül ebbe is bele lehet-e lépni, mint egyéb Crow központokba...

Köszi!

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Milyen berendezés ez?
#29 2013. Június 28. - 09:06:03
0
A köszi lemaradt!  :)

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!