Szerző Téma: Bosch Solution 16 (, Paradox 5500 vagy más?)  (Megtekintve 9874 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Most ez komoly? Az ügyfél belenyúlkált, belekontárkodott a központba, tönkretett ezt-azt, és ezek után nem küldted el a ....anyjába?
előzmény: Janó #30

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Akku bizti?
előzmény: Janó #30

Nem elérhető biro67zoltan

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 105
Van egy rossz hírem srácok! A 16-os központot már több mint egy éve nem lehet beszerezni, a gyártása megszűnt. Javításról meg ne is álmodj ,mert azt nem tudod kivárni, magyarországon elvileg nem is javítják. Én már több 8 zónás központot is buktam emiatt. Csere egy más típusra a megoldás!!
előzmény: Janó #30

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Ma voltam az ügyfélnél.....persze már próbálgatott mindent (azaz barkácsolt).....meg is lett az eredménye:
Panel már nem tölti az aksit, már az aksi is fordítva volt rádugva.  :(
Volt valami töltés visszajelző két bizti között, azt én már nem láttam működni de szét van égve.....legalább is úgy látszik.
A tulajnak mondtam, hogy én nem nyúlnék bele a programozásba, de ő bőszen próbálta életre kelteni az OUT1 kimenetet de nem sikerült neki.

Két kimenet kellett volna neki, az egyik az hangos riasztásra egy pedig a csendes riasztásra.
Mondtam neki kérdezze meg a Bosch-t, hogy mennyi lenne a javítása, mert akku töltés nélkül elég labilis a rendszer. Ráadásul nem tudni, hogy mit hogy nyomkodott már el.

Valaki vállalkozó kedvű esetleg?  ;D

De azt mondta, hogy lehet, hogy csere lesz belőle, de még alszik rá egyet.


Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Átküldték a gépkönyvét és dobtam egy hátast  :o

Hehe  :D Valószínűleg kihullana a hajad mire belejönnél a programozásába és ráéreznél a logikájára, de egyébként jó kis központ az! Én nagyon szeretem mindhárom solutionomat, csak ne kelljen hozzájuk nyúlni, mert akkor jön a mi is volt a telepítői szoftver jelszava és kezelőről hogy is kellett ezt a rohadást programozni című küzdelem...  ;D 
előzmény: Janó #25

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Én értek. Alapon tartalmaz relét.

előzmény: Janó #25

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Valami ilyesmire gondoltam, hogy ne kelljen belepiszkálnom a programozásba.

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Relé a kültéri sziréna vezérlésre és kész  ;)
előzmény: Janó #25

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Szasztok!

Solution 844/862/880-hoz konyít valaki?
Ma kerestek meg, hogy egy GSM kommunikátort kellene rá illeszteni (a kommunikátornak csak indító jel kellene).
Átküldték a gépkönyvét és dobtam egy hátast  :o  és nem szeretnék belerondítani.....

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Szívesen Laci. Még valami: 8 rádiós zónája van és azon 16 vezeték nélküli eszközt tud fogadni.
előzmény: bcslaci #23

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!